Biosan attīstības koncepcija saucas Biotehinovācijas pasaule. Četras planetārās sistēmas ar satelītiem – ierīcēm rotē ap Terra Innovatica (biomateriāli izpētes stadijā). Četras izdalītās planētas ir četri mūsdienīgi diagnostikas līmeņi.

 1.  Terra Genomica — diagnostika gēnu līmenī
  (DNS-analīze, oligonukleotīdu un mononukleotīdu polimorfisms – ONP, SNP);
   
 2. Terra Immunologica — diagnostika imunoloģijas līmenī
  (antivielu polimorfisma un imūnas reakcijas detekcija);
   
 3.  Terra Biochemica (metabolomika) — metabolisma produktu un fermentu aktivitātes analīze;
   
 4.  Terra Cellomica — šūnu morfoģenēzes diagnostikas līmenis (šūnu polimorfisms)

Distance no planētu orbītām līdz Terra Innovatica atbilst slimības noteikšanas laikam katrā līmenī (no vienas nedēļas DNS-analīzes gadījumā līdz vairākiem gadiem kad izmaiņas ir atrodamas šūnu līmenī).

Šo četru planētu satelīti ir specializētas ierīces kas nodrošina instrumentālu bāzi daudzlīmeņu diagnostikai, kur reģentu komplekti nodrošina šo satelītu kustību. Šajā sakarā termins Biotehinovācijas nozīmē biotehnoloģijas virzienu, kas ir atbildīgs par daudzlīmeņu laboratorijas diagnostisko komplektu attīstību (ierīču līnijas).

Mēs būsim priecīgi ja mūsu darba rezultāti - kas jau ir saņēmuši plašu atzinību rietumu zinātnieku aprindās – būtu interesanti arī jums, īpaši ja tie kalpotu par vēl vienu sākuma punktu jaunu un inovatīvu biotehnoloģiju attīstībai un radītu jaunas planētas un to satelītus Biotehinovācijas pasaules debesīs.

 

Par Uzņēmumu Par Uzņēmumu